Asus, Moonlight White serisi ürünleri duyurdu – Teknoloji Haberleri

Asus, Moonlight White serisi ürünleri duyurdu – Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG) daha yeni tek renk tasarıma odaklanan minimalist serisini tanıttı. Nümerik tuş takımı bulunmayan ROG Strix Scope NX TKL yüzde 80 boyutlu mekanik RGB oyuncu klavyesi, her iki elle de kullanılabilen ROG Strix Impact II oyuncu faresi, ROG Strix Go Core oyuncu kulaklığı ve ROG Cetra II Core kulak içi oyuncu kulaklığı modelleri karşımıza çıkıyor.

BÜTÜN CİHAZLARIN TASARIMI VE ÖZELLİKLERİ

ROG uzun süredir Aura Sync teknolojisiyle oyunculara kendi kişiliklerini cihazlarına yansıtma olanağı sağlıyordu. Öte yandan, minimalist bir görünüm arayan oyuncuların sayısı da az değil bu sebeple ROG renk paleti Moonlight White serisiyle genişliyor. Yeni seri kırmızı siyah renklere bir alternatif sunuyor.

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White

ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White, nümerik tuş takımı bulunmayan bir mekanik oyuncu klavyesi olarak bizleri karşılıyor. Xccurate tasarımını taşıyan üründe ekstra geniş bir Ctrl tuşu bulunuyor. Bu tuş hareketli FPS oyunlarında daha kolay kullanım sağlıyor. En uygun his ve güvenilirlik için ROG NX anahtar seçenekleri sunan klavyenin tamamen alüminyumdan üretilmiş üst plakası sağlamlık katıyor. Kişiselleştirilebilen Aura RGB aydınlatmaya da sahip olan Strix Scope NX TKL Moonlight White kullanıcıların profesyoneller gibi oynayıp rakiplerini geride bırakmasına yardımcı oluyor.

Fare hareketlerine daha geniş alan ayırmak için daha küçük boyutlu olan Strix Scope NX TKL Moonlight White, daha etkili nişan almak için nişangahı yavaşlatan düşük hassasiyetli ayarlar için mükemmel çözüm sunuyor. Günlük kullanım için yeterli dayanıklılık sunan alüminyum üst plaka tasarımıyla şık bir hava katıyor.

ROG Strix Impact II Moonlight White

ROG Strix Impact II Moonlight White akıcı hareket imkanı ve üstün esneklik sunan, her iki elle de kullanıma uygun, hafif bir oyuncu faresi. Mafsallı düğmelere ve yumuşak kauçuk kabloya sahip olan bu fare hızlı ve sağlam bir dokunma hissi veren tıklama ve kesintisiz hareket deneyimi yaşatıyor. 6200 dpi düzeyindeki sensör ise yüksek hassaslık sağlıyor. Buna ek olarak, Impact II Moonlight White’ta ittirerek sabitlenen özel anahtar yuvası tasarımı yer alıyor. Ürünün kullanım ömrünü uzatan bu özellik, dört seviyeli ayarlanabilir DPI anahtarıyla her tür oyun stiline veya ihtiyaca uygun hassaslık ayarı yapma imkanı veriyor.

Strix Impact II Moonlight White modelini tasarlarken profesyonel oyuncularla iş birliği yapan ROG, sonuç olarak yalnızca 79 g ağırlığıyla performans ve rahatlık için optimize edilmiş bir oyuncu fareyi geliştirdi. 6200 dpi sensör 220 ips hız ve 1000 Hz sorgu oranıyla üst düzey hassaslık, hızlı tepki ve doğru kontrol sunuyor, gecikmeyi ortadan kaldırıyor. Impact II Moonlight White’ta beş adet programlanabilir düğme bulunuyor. Bunlarla kendi oyun tarzını oluşturabiliyorsunuz.

Strix Impact II Moonlight White, logoya, tekerleğe ve öne yerleştirilen Aura RGB aydınlatmayla renkleniyor. Ön kısımda fara benzeyen LED’ler masanızın üstünü aydınlatıyor. Aydınlatmayı neredeyse sonsuz renk seçeneği ve bir dizi dinamik efektle benzersiz bir şekle sokmak mümkün. Üç farklı profili kaydederek bu seçenekleri başka cihazlarda da kullanabiliyorsunuz.

ROG Strix Go Core Moonlight White

3,5 mm bağlantıya sahip ROG Strix Go Core Moonlight White; PC, Mac, mobil cihazlar, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch gibi popüler oyun platformlarını destekliyor. Hava geçirmez bölmelere sahip özel 40 mm ASUS Essence sürücüleriyle donatılan Strix Core Moonlight White, zengin ve saf seslerle birlikte derin baslar sunuyor. Üst düzey rahatlık için ergonomik ve hafif bir tasarıma sahip olan bu kulaklıkta yer alan dönüp katlama mekanizması kolay ve hızlı taşıma olanağı sunuyor. Strix Go Core Moonlight White oyuncuların her yerde yorgunluk hissetmeden oyun oynamaya devam etmesi için dengeli bir yapıda.

Discord ve TeamSpeak sertifikalarına sahip olan Strix Core Go Core Moonlight White, çıkarılabilen tek yönlü bir boom mikrofonla geliyor. Kullanıcının sesini öne çıkaracak biçimde ayarlanan bu mikrofon takım arkadaşlarıyla daha net ve kolay iletişim kurulmasını sağlıyor.

ROG Cetra II Core Moonlight White

ROG Cetra II Core Moonlight White kulak içi kulaklıklar, sıvı silikon kauçuktan (LSR) üretilen ASUS Essence sürücüleriyle yüksek ses kalitesi sunuyor. Kulaklıklar; PlayStation 5, Xbox Series X/S, ROG Phone 5, mobil telefonlar, bilgisayarlar, Mac’ler ve Nintendo Switch de dahil birçok farklı platformda oyuncu ekipmanı sınıfı ses kalitesi sağlıyor. Kulaklıklarla birlikte gelen kulak kanatçıkları ve kulak uçları da ekstra rahatlık için LSR’den üretildi.

Şık ve hafif alüminyumdan üretilen Cetra II Core Moolight White’ın dış tasarımı çizilmelere karşı dayanıklı estetik tasarım ve dayanıklılıkla tamamlanıyor. ROG Cetra II Core Moonlight White, 90 derecelik bağlantısıyla kulaklık kablosunu uzakta tutarak taşınabilir oyun deneyimini daha rahat hale getiriyor.

Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-09-13 21:05:56