İstanbul Autoshow eylülde dijital yapılacak

İstanbul Autoshow eylülde dijital yapılacak

Türkiye’nin en önemli otomobil fuarı bu yıl dijitale taşınıyor. ODD tarafından düzenlenen ilk dijital Autoshow olma özelliğine sahip olacak organizasyonda katılımcı her marka; sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda. Ziyaretçiler markaların satış temsilcileriyle de canlı olarak görüşebilecek, finansman imkanları hakkında bilgi alabilecek, merchandising ürünlerine ulaşabilecek ve fiziki test sürüşü için rezervasyonlarını planlayabilecekler.

Yazılımları Türk mühendisler yapacak

Autoshow 2021 Mobility, özel oluşturulan bir alt yapı üzerinden tüm cihazlardan takip edilebilecek. Etkinliğe katılmak isteyenler derneğin adresinden giriş yaparak bu sıra dışı deneyimi herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yaşayabilecek. Mobilite temasıyla ilklere sahne olacak Autoshow’da yaklaşık 30 otomotiv markasının bir çok modeli son teknolojilerle görücüye çıkacak. 4 yıllık aranın ardından iddialı şekilde geri dönen Autoshow fuarı ile ilgili olarak ODD Yönetim Kurulu Başkanı Emir Ali Bilaloğlu şunları kaydetti:

“İçerisinde bulunduğumuz süreçte mobilite ve dijitalleşme bildiğiniz gibi hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu. Bu sebeple değişen tüketici alışkanlıkları ve giderek hızla dönüşen teknoloji ile geleceği şekillendirecek olan ‘Mobilite’ kavramı üzerinde durmak ve vurgulamak istedik.Tüm ziyaretçiler Eylül ayında açılacak olan Autoshow 2021 dijital platformunu diledikleri gibi ziyaret edip, ilgi duydukları markalarla bir araya gelip, kendileri için hazırlanan sürpriz içeriklerle beraber sergilenen tüm ürünleri inceleme imkânına sahip olacaklar.”Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-05-28 12:52:00