Sürekli kavga eden Ukraynalı çift kelepçeyle yaşayacak

Sürekli kavga eden Ukraynalı çift kelepçeyle yaşayacak

Ukrayna’nın Kharkiv kentinde yaşayan çift, kavga etmekten yorulunca çareyi kelepçede buldu. 3 ay boyunca birbirlerini kelepçeyle bağlı olarak yaşama kararı alan çift, deneyimlerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Ukrayna’da yaşayan online satış temsilcisi Alexandr Kudlay (33) ve güzellik uzmanı Viktoria Pustovitova’nın (28) birliktelikleri, geçen zamanla birlikte iki taraf için de can sıkıcı bir hale geldi.
Sürekli kavga eden ve her hafta ayrılmayı deneyen çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ilişkilerinin bu şekilde sürmeyeceğine karar verdi.
3 ay boyunca birbirlerine kelepçelenmiş şekilde yaşamaya karar veren çift, bu deneyi sosyal medyada da yayınlamaya karar verdi.
Reuters’a konuşan Kudlay, fiziksel konfor nedeniyle ilk günlerde çok zorlandıklarını, ancak ilerleyen günlerde giderek yeni duruma alıştıklarını söyledi.
Kudlay, sevgilisinin son ayrılma talebinin ardından genç kadına “Kendimi sana bağlarım” teklifinde bulunduğunu söylüyor. 
Kudlay’i çok sevdiği için bu teklifi reddedemediğini söyleyen Pustovitova, bunun geçmişte yaşadığı hiçbir şeye benzemediğine de dikkat çekiyor.
Sosyal medya hesaplarından düzenli olarak bu yeni hayatlarına dair görüntüler paylaşan çift, Ukrayna televizyonlarında da boy gösterdi.
Kelepçe kararının ardından da kavgalarına devam eden çift, artık taraflardan biri ayrılmak istediğinde eşya toplamak yerine konuşarak anlaşmayı tercih ediyor.
Sosyal medya paylaşımları ilgi çeken çift hakkında en çok merak edilenlerden biri de banyo ve tuvalet alışkanlıklarının nasıl değiştiği…
Çiftin aldığı karar gereği; ikiliden biri dışarıda beklerken, diğeri banyo ve tuvalet gibi ihtiyaçlarını gideriyor. (Eli içeride kalıyor)

Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-03-12 11:50:35