Black Shark CEO’su açıkladı: Black Shark 4 serisi yakında geliyor!

Black Shark CEO’su açıkladı: Black Shark 4 serisi yakında geliyor!

Xiaomi’nin oyuncu telefonu markası Black Shark, ocak ayında Black Shark 4 serisinin ilk tanıtımını yayınladı. Böylece yeni serinin geleceği resmen onaylanmış oldu. Oyuncu telefonu piyasasında Nubia ve Asus gibi markaların ürünleriyle rekabet edecek olan Black Shark 4 için, şirketin CEO’su Luo Yuzhou Weibo üzerinden yeni bir gönderi paylaştı.

BLACK SHARK 3S BİTTİ, 4 İSE YOLDA

Black Shark CEO’su Luo Yuzhou, paylaştığı gönderide Black Shark 3S’in stoklarının tükendiğini duyurdu. Yuzhou bir virgül koyarak, Black Shark 4 serisinin yakında geleceğini açıkladı. Son raporlar ise Black Shark 4’ün KRS-A0 ve PRS-A0 model numaralarına sahip iki versiyon ile geleceğini ortaya koyuyor.

İŞTE BLACK SHARK 4 SERİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Black Shark 4’ün Snapdragon 870, Black Shark 4 Pro’nun ise Snapdragon 888 işlemcisi ile desteklendiği tahmin ediliyor. Her iki cihazın da 120W hızlı şarj desteğine sahip 4.500 mAh pil ile gelmesi bekleniyor. Black Shark 4 Pro’nun Full HD+ çözünürlük sunan 6,67 inç OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Android 11 işletim sistemine sahip her iki telefonun da yatay bir kamera modülüne ev sahipliği yapması öngörülüyor.

Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-03-12 15:31:36