Cennet Koyu halk plajı oluyor!

Cennet Koyu halk plajı oluyor!

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Gökmen, bir dizi temas için Ankara’ya gitti. Beraberindeki milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla Bakan Kurum ile bir görüşme gerçekleştiren Gökmen, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’la görüştük. Görüşmemizde Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan, Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Muğla’daki Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımız da yer aldı. Bu görüşme sonucunda Cennet Koyu’nun Halk Plajı yapılacağı müjdesini vermek istiyoruz. Ayrıca tekne bağlama ve turizm amaçlı iskelelere yeni düzenleme yapılacak. Bir önemli haber de; Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi zulmü altında bulunan denizcilerimiz ve tekne sahipleri için bakanlığımızla gerekli çalışmalara başlandı. Detayları en yakın zamanda siz değerli Bodrumlu hemşehrilerimizle paylaşacağız. Ayrıca Bodrum’da çevresel projeler yapılması için çalışmalar başladı.

Sayın Bakanımızın Bodrum ilgisi bizleri çok mutlu etti. Bakanımız Sayın Murat Kurum, Bodrum’a sevgi ve selamlarını iletti. Bodrum için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz.”

Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-02-20 10:27:42

Yayım tarihi
Seyahat olarak sınıflandırılmış

Bir Cevap Yazın