Dedi uygulaması nedir, nasıl kullanılır? Dedi uygulaması kimin, güvenli mi?

Dedi uygulaması nedir, nasıl kullanılır? Dedi uygulaması kimin, güvenli mi?

Dedi uygulaması WhatsApp’ın yeni güncellemesiyle birlikte en çok araştırılan uygulamalar arasında yer aldı. Dedi yerli bir uygulamadır, Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği tarafından geliştirilmiş bir uygulama olup akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılan bir uygulamadır. Peki ama Dedi güvenli mi, nasıl kullanılır?

DEDİ Güvenli Haberleşme Uygulaması, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. Dedi, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını veya varsa Wi-Fi kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve konum gönderip alabilmek için SMS’ten Dedi’ye geçiş yapabilirsiniz. 

Dedi nedir, güvenli mi?

Dedi, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanılabileceğiniz bir haberleşme programıdır. Dedi güvenli ve ücretsiz bir haberleşme uygulamasıdır. Dedi ile arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz.

Dedi kimin, yerli mi?

Dedi, Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (BTİDER) tarafından geliştirilmiş bir yerli uygulamadır. Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2021-01-10 16:49:01

Yayım tarihi
Teknoloji olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir