Kahramanmaraş Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? 2021 Kahramanmaraş Kayak Merkezi Giriş Fiyatları Ve Otel Ücretleri Ne Kadar? Kahramanmaraş Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Kahramanmaraş Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? 2021 Kahramanmaraş Kayak Merkezi Giriş Fiyatları Ve Otel Ücretleri Ne Kadar? Kahramanmaraş Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Kahramanmaraş kayak merkezi oldukça fazla olarak tercih edilmekte olan ve kış turizmi için de büyük bir öneme sahip olan bir yerdir. Kahramanmaraş kayak merkezi, Yedikuyular içerisinde yer almakta olan oldukça popüler bir kayak merkezi olarak dikkat çekmektedir. Hem şehir içinden hem de şehir dışından her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Kahramanmaraş Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Kahramanmaraş kayak merkezine gitmek için ilk olarak Dulkadiroğlu ilçesine gitmeniz gerekir. Kahramanmaraş ilinde yer alan ilk kayak merkezi olma özelliğine sahiptir. Oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmekte olan Kahramanmaraş kayak merkezinin sağlamış olduğu fiyat seçenekleri ise oldukça uygundur.

Kahramanmaraş ilinde yer almakta olan kayak merkezi, şehir merkezine en yakın konumda bulunması gibi bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple de hem şehirde yaşayan kişiler için hem de şehir dışından giden kişiler için oldukça kolay bir şekilde kayak merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

2021 Kahramanmaraş Kayak Merkezi Giriş Fiyatları ve Otel Ücretleri Ne Kadar?

2021 yılında Kahramanmaraş kayak merkezine gitmeyi düşünen kişiler öncelikle fiyatları konusunda bilgi edinmek ister. Şehir dışından gelecek olan kişiler de otel ücretlerini öğrenerek konaklama için ayıracakları bütçeyi de bilmek ister.

Kahramanmaraş kayak merkezinde kendiniz serbest olarak kayak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda profesyonel eğitmenlerden kayak dersleri de alabilirsiniz. Telesiyej fiyatı 15 TL olarak belirlenmiştir. Kızakların boyutlarına göre fiyatlar da değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar; küçük kızaklar 15 TL, orta kızaklar 20 TL ve büyük kızaklar da 25 TL olacak şekilde belirlenmiştir.

Aynı zamanda eğitmenlerden özel ders alarak daha profesyonel bir şekilde kayak yapma imkanını da Kahramanmaraş kayak merkezinde bulunur. 1 kişi için kayak dersi alma ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Eğer arkadaşlarınız ile veya aileniz ile birlikte kayak dersi almak isterseniz ise özel ders alacak kişi sayısı arttıkça fiyatlar da indirim uygulanmaktadır. 2 kişi için 250 TL, 3 kişi için 300 TL, 4 kişi için 360 TL, 5 kişi ve üzerinde ki her kişi için ise 80 TL ücret belirlenmiştir. Aynı zamanda kayak merkezi içerisinde bulunan otel fiyatları da oldukça uygun olarak belirlenmiş durumdadır.

Kahramanmaraş Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kayak yapmayı seven kişiler sezonun açılması ile birlikte kendilerine en yakın olan kayak merkezine gitmek isterler. Kar yağışının başlaması ile birlikte Kahramanmaraş kayak sezonu da açılmış bulunmaktadır. Sezonun açılması ile birlikte kayak yapmayı seven kişiler tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi gören Kahramanmaraş kayak merkezi ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır.

Siz de eğer kayak merkezinde bir tatil planı yapmayı düşünüyorsanız ilk olarak Kahramanmaraş kayak merkezine gitmeden önce arayarak bilgi almanız oldukça önemlidir. Gideceğiniz tarih eğer belliyse önceden randevu alarak son zamanlarda yaşanacak olan aksiliklerinde önüne geçmiş olursunuz.

Kahramanmaraş Kayak Merkezi Aktiviteleri

Kahramanmaraş kayak merkezinde bulunan aktiviteler yaz aylarında ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında kayak merkezinde mevut olan aktiviteler; kayak, kızak, snowboard, doğa yürüyüşü ve kar motoru olarak sayılabilir. Yaz aylarında ise merkez de bulunan aktiviteler; dağ bisikleti, binicilik, kampçılık, kaya tırmanışı, dağcılık ve su sporları olarak sayılabilir.

Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde hizmet vermekte olan kayak merkezinde oldukça geniş aktivite seçenekleri bulunmaktadır. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kayak sezonu da açılmıştır. Aynı zamanda farklı kış sporları da tesis içerisinde bulunur.

Kahramanmaraş Kayak Merkezinde Güvenlik ve İlkyardım

Kahramanmaraş kayak merkezinde olası yaralanmalara karşı her zaman size en kısa zamanda müdahale edebilecek olan sağlık çalışanları bulunmaktadır. Aynı zamanda kayak merkezinde bulunan profesyonel pist güvenlik ekibi sayesinde oldukça güvenli bir şekilde size kayak yapma imkanı sunar. Size de güvenli bir şekilde kayak keyfini yaşayarak tadını çıkarmak kalır.

 Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2020-12-08 13:28:00

Yayım tarihi
Seyahat olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir