Davraz Kayak Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? 2021 Davraz Kayak Merkezi Giriş Fiyatları Ve Otel Ücretleri Ne Kadar? Davraz Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Davraz Kayak Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? 2021 Davraz Kayak Merkezi Giriş Fiyatları Ve Otel Ücretleri Ne Kadar? Davraz Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Davraz Kayak Merkezi Nerede?

Davraz kayak merkezi Isparta’da yer alan bir kayak merkezidir. Isparta’nın merkezinde yer alan bir kayak merkezidir. Bundan dolayı bu kayak merkezine ulaşım son derecede kolaydır.

Davraz Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Davraz kayak merkezine toplu taşıma araçları ya da özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir dışından gelecek ziyaretçiler de hızlı bir şekilde ulaşım sağlaması için hava yolunu tercih edebilirler. Isparta’da havalimanı bulunmadığından ötürü Davraz kayak merkezine ulaşmak için Antalya havalimanına ulaşarak aktarma yapmalısınız. Antalya havalimanına iniş yaptıktan sonra buradan Isparta’ya giden şehirlerarası otobüsleri tercih edebilirsiniz. Şehirler arası otobüsleri tercih ettikten sonra yaklaşık olarak 2 saat sonra Isparta merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu noktadan itibaren Davraz kayak merkezine dilerseniz taksi ya da yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Davraz kayak merkezi Davraz dağında yer almaktadır. Davraz dağı da Isparta’nın en ünlü dağlarından birisidir. Dağ yoluna dilerseniz yürüme mesafesi ile tırmanabilirsiniz. Yürümek istemiyorsanız dağ yoluna giden Davraz kayak merkezinin önünden geçen minibüsleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Isparta’nın diğer ilçelerinden de merkeze ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun için Isparta merkez yazan tabelaları takip edebilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede ulaşım sağlayarak Davraz kayak merkezine ulaşım sağlamak mümkündür.

2021 Davraz Kayak Merkezi Giriş Fiyatları ve Otel Ücretleri Ne Kadar?

Davrak kayak merkezlerinin ücretleri hem hafta içi hafta sonu hem de öğrenci ve normal ziyaretçi olarak değişkenlik gösterir. 2021 yılı itibari ile Davraz kayak merkezine giriş ücretleri şu şekilde belirtilmiştir;
– Bir kişi tek çıkış: 13 lira
– Öğrenci tek çıkış: 10 lira
– Öğrenci hafta sonu: 20 lira
– Bir kişi hafta sonu 23 lira

Davraz kayak merkezinin çevresinde bütçenize uygun birçok otel yer almaktadır. Bu otellerin bir günlük ortalama oda kiralama ücreti ise 100 TL’dir. Bu ücret otelden otele değişkenlik gösterdiği gibi ayrıca otelin yıldız sayısına göre de değişebilir. Davraz kayak merkezi çevresinde ki oteller konaklamaya uygun ve oldukça temiz olan otellerdir. Bu otellerde konaklama yapacaksanız mutlaka önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Rezervasyonu online bir şekilde yaparak otelde konaklamaya başlayabilirsiniz.

Davraz Kayak Sezonu Ne Zaman Açılıyor?

Davraz kayak sezonu 20 Aralıkta açılmaktadır. 20 Aralıkta açılan kayak sezonu 10 Mart tarihine kadar ziyaretçi kabul etmektedir. Bu tarihler diliminde dilediğiniz zaman gelerek Davraz kayak merkezinde doyasıya eğlenebilir ve kayak yapabilirsiniz. Bu tarihlerde pandemi nedeni ile oynamalar olabilmektedir. Süre artabilir ya da azalabilir.

Davraz Kayak Merkezi Kiralama Ücretleri

Bu kayak merkezinde pek çok kayak takımı ve yine kaymak için birçok ekipman kiralayabilirsiniz. 2021 yılı itibari ile kayak merkezi yetkililerinden aktarılan bilgilere göre kiralama ücretleri ve kiralayabileceğiniz ekipmanlar şu şekildedir;
– Kayak Takımı Kiralama ( Kayak botu da dahil ) : 50 TL
– Snowboard Kiralama: 60 TL
– Kayak Takımı Kıyafetleri Kiralama: 60 TL

Ayrıca burada hiç kaymayı bilmiyorsanız dahi özel dersler alabilirsiniz. Davraz kayak merkezinde kayak dersi almanın ücretleri ise şu şekildedir;
– 1 saatlik kayak dersi: 160 TL
– 1 saatlik snowboard eğitimi: 180 TL

Davraz Kayak Merkezi Skipass Ücretleri

Burada skipass hizmeti yer almaktadır. Skipass ile birlikte kayak merkezini boydan boya gezebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Fiyatlara KDV dahildir. Davraz kayak merkezi skipass ücretleri şu şekildedir;
– Hafta içi (1 kez çıkış): 9 TL
– Hafta içi ( 5 kez çıkış): 32 TL
– Hafta içi (10 kez çıkış): 45 TL
– Hafta sonu (1 kez çıkış): 13 TL
– Hafta sonu ( 5 kez çıkış): 45 TL
– Hafta sonu ( 10 kez çıkış): 65 TL

 Haberi kaynağından okumak için tıklayın.

2020-12-08 14:04:00

Yayım tarihi
Seyahat olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir